Attack on Titan w Fortnite nikogo nie dziwi

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Kwiecień 2023
  • Komentuj 0

Koniec czekania – aktualizacja 24.20 Fortnite: Battle Royale sprowadza na Wyspę Sprzęt do Manewrów Przestrzennych (MP) i Włócznie Piorunów! Gracze mogą sprawdzić swoje mistrzostwo w posługiwaniu się sprzętem, niszcząc tytanowe cele. Co więcej, na wyspę Fortnite przybył „Oddział do Zadań Specjalnych” ze strojem Erena Jaegera do odblokowania w przepustce bojowej oraz strojami Kapitana Leviego i Mikasy Ackermanna dostępnymi już teraz w sklepie z przedmiotami.

Attack on Titan w Fortnite nikogo nie dziwi

Załóżcie Sprzęt do Manewrów Przestrzennych (MP) oraz zdobądźcie Włócznie Piorunów, które znajdziecie na ziemi, w skrzyniach i szafkach Korpusu Zwiadowczego. Po wyposażeniu sprzętu będziecie mogli przyczepiać się w powietrzu do różnych obiektów, by atakować znajdujących się poniżej przeciwników!

Zaraz po ataku wbudowanymi ostrzami znów wystrzelicie w powietrze, by przyczepić się do czegoś innego… lub poszybować i zaatakować jeszcze raz. Aby uzyskać jeszcze bardziej wybuchowy atak, złapcie za Włócznie Piorunów, czyli ręcznie wystrzeliwane rakiety do przebijania wzmocnionych budowli, które po zdetonowaniu ranią wrogów po obu stronach.

Strój Eren Jaeger jest już odblokowany w karnecie bojowym! Ukończcie zadania Erena Jaegera w karnecie bojowym Sezonu 2 Rozdziału 4, by odblokować strój i inne przedmioty, ekran wczytywania, emotki i wiele więcej. Pamiętaj, że do ukończenia zadań Erena Jaegera wymagany jest zakup karnetu bojowego Sezonu 2 Rozdziału 4.

Grywasz jeszcze w Fortnite?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze