Buki News - Lipiec 2017 #3

Trochę się przeziębiłem, ale odpoczynku od newsów prosto z Japonii nie ma. A sporo się w Kraju Kwitnącej Wiśni działo!

Castlevania Netflixa czyli serial animowany będący adaptacją gry otrzyma ośmioodcinkowy drugi sezon. Nanatsu no Taizai dostanie kolejny sezon w styczniu 2018 roku i w tym samym roku wyjdzie film powiązany z tą serią.

Bandai Namco Entertainment ujawniło formy sprzedaży Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm Legacy Game. Tak samo jak poprzednie edycje ''stormów'' wyłącznie wersje konsolowe otrzymają wydanie fizyczne. Gra wyjdzie na PS4, Xbox One i Steama 25 sierpnia.

Nintendo ogłosiło, że kończą produkcję New Nintendo 3ds w Japonii. Natomiast New Nintendo 3DS XL oraz New Nintendo 2DS XL i zwykły 2DS są nadal produkowane. Więcej dowiecie się z mojego materiału, zapraszam!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze