Buki News - Październik 2017 #1

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 09 Październik 2017
  • Komentuj 0

Witam serdecznie w pierwszych październikowych newsach prosto z odległej Japonii. Będzie coś o filmach, coś o VR i coś o grach na PC, zapraszam!

Dobre wiadomości dla fanów FF: Square Enix podczas Tokyo Game Show 2017 ogłosiło, że w 2018 roku będą kontynuować tworzenie nowego kontentu do gry Final Fantasy XV. Nieco smutniejsze wieści docierają od Nintendo, które ogłosiło, że w styczniu 2019 roku sklep dla konsoli Wii przestanie działać. Zostańmy jeszcze na sekundę przy grach: już niedługo, bo 7 listopada na komputerach PC pojawi się Nioh! 

Japończycy odchodzą od kupowania płyt z filmami do użytku domowego. Tym razem spadek wynosi 16.6% w pierwszej połowie 2017 roku. Wszystko przenosi się już chyba do sieci.

Ciekawą informację udostępniło niedawno Sony - 14 października będzie miał premierę w Japonii nowy model gogli PlayStation VR. Poza zmianami kosmetycznymi i lekkim update procesora warto wspomnieć o nowym projekcie z miejscem na słuchawki w tylnej części gogli.

Mam też ciekawe wieści prosto z Hollywood. Amerykanie planują przenieść na ekran anime Your Name. Produkcją filmu zajmie się J. J. Abrams, czyli człowiek, który napisał scenariusz i wyreżyserował  Przebudzenie Mocy. Jak zwykle więcej dowiecie się oglądając mój film, zapraszam:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze