Assassin's Creed Codename Jade zaprasza na testy

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2023
  • Komentuj 0

Assassin's Creed Codename Jade od Level Infinite 3 sierpnia rozpocznie zamknięte beta testy na Android i iOS. Gracze mogą zarejestrować się do testów już teraz na stronie projektu, aby dowiedzieć się więcej o becie i samej grze.

Assassin's Creed Codename Jade zaprasza na testy

Już niebawem gracze wyruszą ścieżką Xia w grze Assassin's Creed Codename Jade, której akcja rozgrywa się w III wieku p.n.e., w czasach jednej z pierwszych zjednoczonych dynastii w Chinach. Rozpoczyna się bezprecedensowy okres handlu i wymiany kulturowej między Wschodem a Zachodem. Ale wraz z nim pojawiają się nowe wyzwania i niebezpieczeństwa czające się w cieniu.

Od Wielkiego Muru Chińskiego poza granicami imperium po cesarską stolicę Xianyang, czeka ich podróż przez świat pełen starożytnej historii i ukrytych niebezpieczeństw. Gracze będą bronić się przed Xiongnu i odkrywać spiski, a także brać na siebie wielką odpowiedzialność i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Przygoda Assassin's Creed - za darmo, zawsze i wszędzie: Level Infinite ściśle współpracuje z Ubisoft, aby stworzyć prawdziwą, wysokiej jakości grę Assassin's Creed na urządzenia mobilne. Zadaniem graczy będzie podróżować przez miasta, zabijając swoje cele na różne sposoby i angażując się w ekscytującą walkę.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze