Apex Legends trafi na smartfony

Kolejna znana gra ląduje na urządzeniach mobilnych. Nikogo nie powinno to dziwić, bowiem ta platforma to standard dla rynku gier. Mimo, że tak wiele osób wzbrania się przed graniem na smartfonach i twierdzi, że nie są to prawdziwe gry, tak fakty są inne. To mobilki generują największe przychody i są zwyczajnie porządane. Nie dziwne zatem, ze Apex Legends tam zmierza.

Apex Legends Mobile będzie samodzielną grą

Apex Legends Mobile będzie wprowadzany na całym świecie stopniowo, w ramach serii testów. Respawn zacznie od serii mniejszych, zamkniętych betatestów w Indiach i na Filipinach. Pierwsza seria ruszy wiosną 2021 roku i będzie dostępna tylko na urządzenia z systemem Android. W miarę postępów w testach ich zakres zostanie poszerzony, dodane zostaną nowe regiony i deweloperzy wprowadzą wsparcie dla iOS.

Gdy gra stanie się dostępna w Waszym regionie, możliwa będzie wstępna rejestracja na stronie sklepu Google Play, dzięki czemu automatycznie otrzymacie informację o terminie rozpoczęcia betatestów. Liczba miejsc w betatestach jest ograniczona, więc ci, którzy dokonają wstępnej rejestracji, nie mają gwarancji, że dostaną się od razu, ale z pewnością dostaną się w późniejszym terminie.

Apex Legends Mobile jest grą darmową, pozbawioną płatnych przedmiotów zapewniających przewagę w grze. Apex Legends Mobile będzie posiadać odrębne przepustki bojowe, przedmioty kosmetyczne oraz przedmioty do odblokowania, różniące się od tych z Apex Legends na PC i konsole. Co jednak ciekawe nie będzie cross-playu – ta wersja będzie bowiem dostosowaną do smartfonów na tyle, że Respawn zdecydowało się na inne podejście do tematu.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze