Ancestors: The Humankind Odyssey ze świetną sprzedażą

Panache Digital Games i Private Division ogłaszają, że Ancestors: The Humankind Odyssey sprzedało się w ponad 1 milionie kopii. To trzecioosobowa gra survivalowa w otwartym świecie, która miała premierę w kwietniu 2019 i dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC w Epic Games Store, Steam i GoG. Unikalny projekt wzbudził niemałe zainteresowanie, ale trudno się temu dziwić – wszak każdy w głębi duszy wie, że powinien powrócić do małpy.

Ancestors: The Humankind Odyssey i 1 milion sprzedanych kopii

Panache Digital Games bardzo docenia oddanie i wsparcie społeczności Ancestors i by uczcić tę okazję, stworzyło nagranie ukazujące radość, ekscytację, jak również momenty napięcia, które gracze z całego świata przeżywali, zwiedzając Afrykę okresu neogenu.

Ancestors: The Humankind Odyssey to wyjątkowa gra survivalowa w otwartym świecie z perspektywy trzeciej osoby od niezależnego studia Panache Digital Games. Gracze wyruszają na najbardziej niewiarygodną wyprawę w historii ludzkości – mowa o ewolucji człowieka. Przeżywają pierwsze jej etapy mające miejsce miliony lat temu, kiedy to człowiek musiał mierzyć się z trudnym i brutalnym światem oraz zapewnić przyszłość swoim potomkom.

Czy Wy mieliście okazję już zagrać? Jakie są Wasze opinie na temat Ancestors: The Humankind Odyssey?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze