Albion Online od dziś na mobilkach

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

To oficjalne: Albion Online pojawi się globalnie w Apple App Store i Sklepie Google Play 9 czerwca 2021! Ta premiera stanowi kulminację całych lat usprawnień i ulepszeń i spełnia obietnicę Albion Online - zapewnienie pełnego doświadczenia rozgrywki z PC na urządzeniach mobilnych.

Albion Online podbija dzisiaj urządzenia mobilne. Oficjalnie!

Aby uczcić premierę, wszyscy gracze będą mogli otrzymać nagrodę za rozgrywkę cross-platformową po premierze wersji mobilnej. Nagroda składa się ze Skórki Chimery dla Konia Wierzchowego i Tomisk Zrozumienia wartych 100 000 Sławy i zostanie nadana wszystkim graczom, którzy zalogują się w wersji desktopowej i mobilnej po premierze 9 czerwca.

Wizja Albion Online powstała dziewięć lat temu z jasnym celem: stworzyć głęboką grę Sandbox MMORPG, kierowaną przez graczy i tak dostępną, jak to tylko możliwe. Ostatecznym celem było zapewnienie graczom pełnego doświadczenia rozgrywki z PC, niezależnie od tego gdzie się znajdują, lub z jakiej platformy chcą korzystać, w tym na urządzeniach z iOS i Androidem.

Albion Online zostanie wydany globalnie na platformach Android i iOS 9 czerwca. Po pobraniu aplikacji wszyscy obecni gracze będą mogli zalogować się na swoich kontach na urządzeniach mobilnych.

Wszyscy gracze automatycznie kwalifikują się do otrzymania nagrody cross-playowej (Skórka Chimery dla Konia Wierzchowego i Tomiska Zrozumienia warte 100 000 Sławy) za granie w wersję mobilną i desktopową na jednym koncie. Nowi gracze, którzy zarejestrują się przez wersję mobilną będą mogli użyć swoich kont do logowania we wszystkich wersjach PC, Mac i Linux i również otrzymają nagrodę.

Bawcie się dobrze!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze