Agent 47 celuje w Trumpa

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Wrzesień 2016
  • Komentuj 1

Ten facet niedługo może zostać jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie

Ten facet niedługo może zostać jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie

Wyścig o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych jest już prawie na ukończeniu. Kontrowersyjny kandydat Donald Trump stał się właśnie bohaterem easter egga, którego możecie zobaczyć w najnowszym odcinku Hitmana. I co tu dużo mówić, panie i panowie z Io-Interactive mają z Trumpa ubaw, przy okazji dość jednoznacznie wskazując, że ich zdaniem miliarder może nie być właściwą osobą do zajęcia fotela przywódcy najpotężniejszego kraju na świecie. Na trop easter egga wpadł portal hardcoregamer.com, który podczas ogrywania piątego odcinka Hitmana, trafił na taką rozmowę:
''Właście widziałem wywiad z tym miliarderem co kandyduje na prezydenta, wiesz, tego ze sławną czupryną'' mówi jeden z NPCów. ''Ten facet jest taki poukładany, ma taki wyrafinowany i akademicki sposób na przedstawianie swoich argumentów potwierdzonych dobrze sprawdzonymi faktami i liczbami. Jest szczery i warty zaufania'' twierdzi. Na te słowa natychmiast reaguje jego kolega, który twierdzi, że zwolennik Trumpa natychmiast potrzebuje profesjonalnej pomocy. To prowokuje zdenerwowaną odpowiedź zwolennika kandydata z zaczeską: ''Wiesz co? Wal się! W ogóle mnie nie szanujesz'' ucina rozmowę NPC. Hitman pewnie nie wpłynie na ostateczny wynik wyborów w USA, choć ewidentnie widać, że akurat Io-Interactive z Trumpem nie po drodze. Myślicie, że gdzieś w czeluściach Hitmana czai się podobny easter egg tyle tylko, że o Hilary?

Wybory tuż tuz

Wybory tuż tuż

[źródło: hardcoregamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze