Drużynowy RTS już dostępny na Steamie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Listopad 2019
  • Komentuj 0

Daedalic Entertainment ogłasza wydanie całkiem ambitnej, drużynowej gry z gatunku RTS A Year Of Rain w programie Steam Early Access na Windows PC. A Year Of Rain łączy w sobie klasyczne elementy tytułów strategicznych, jak rozbudowę siedziby czy głęboką kampanię fabularną, okraszoną pełnymi cutscenkami i narratorem. Gra kładzie szczególny nacisk na jednostki bohaterów i zabawę w duecie. A Year Of Rain będzie dostępna na Steamie w specjalnym pakiecie dla dwóch graczy w obniżonej cenie niecałych 30 euro.

A Year of Rain, czyli RTS dla dwojga!

Gra A Year Of Rain od początku opracowana jest z myślą o rozgrywce wieloosobowej dla dwóch graczy. Premierowa wersja wczesnego dostępu obejmuje obszerną kampanię fabularną, grywalną w trybie dla pojedynczego gracza lub w trybie kooperacji.

Klasyczny tryb Skirmish (2 na 2) idealnie nadaje się, aby wypróbować rywalizację lub współpracę na wszystkich poziomach umiejętności. Na początku rozgrywki członkowie drużyny wybiorą jedną z ról (Tank, Damage lub Support). Każda z nich daje oddziałom inne korzyści, dzięki czemu możliwe są różnorakie kombinacje strategiczne i efekty synergiczne.

A Year Of Rain osadzona jest w niebezpiecznym, fantastycznym świecie. W grze dostępne są trzy grywalne frakcje: zamożny House Rupah, który rości sobie prawa do dzikich terenów w imię cywilizacji, armia nieumarłych Restless Regiment, żądna krwi i gorliwie oddana swojemu mrocznemu przywódcy oraz Wild Banners, czyli zlepek samotnych nomadów, potwornych humanoidów oraz ocalałych plemion, zaciekle walczących o każdy skrawek ziemi.

Zainteresowanych A Year Of Rain zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze