W Brink zagracie za darmo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

Brink to dziecko studia Splash Damage oraz Bethesdy, które światło dzienne ujrzało w 2011 roku. Teraz shootera możecie ze Steama pobrać za darmo.

Świata Brink nie podbił, czas dać mu drugą szansę?

W momencie wydania Brink zapowiadał się jako jedna z najgorętszych strzelanin na rynku. W teorii gra miała wszystko, żeby stać się ogromnym hitem - zastosowano tu elementy parkouru do przemieszczania się po usianej przeszkodami mapie, kierowaną przez nas postać dawało się niemal dowolnie modyfikować, a sama walka miała w sobie niemały pierwiastek taktyczny.

Dodajcie do tego ambicję twórców, żeby tryb dla pojedynczego gracza i gra wieloosobowa stanowiły jedną całość i na papierze wychodzi Wam gra naprawdę wyjątkowa. Niestety Splash Damage nie było w stanie stworzyć produktu odpowiedniej jakości i gracze szybko rezygnowali z dalszej rozgrywki na skutek przeróżnych bugów.

Dziś, sześć lat po premierze, Brink czeka na Steamie całkowicie za darmo, a deweloperzy poprawili zdecydowaną większość (czy może nawet wszystkie) trapiące grę problemy. Dlaczego akurat teraz gra stała się darmowa? Właściwie nie wiadomo, bo komunikat w sklepie Valve niczego nie wyjaśnia, ale tak na dobrą sprawę co nas to obchodzi? Jeśli więc przegapiliście Brink to może warto dać grze szansę? Nie musicie się spieszyć z instalacją, bo wygląda na to, że Brink już na zawsze pozostanie darmowy.

[źródło: steam.com, Bethesda - YT]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze