40x Free to Play

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 20 Październik 2016
  • Komentuj 4

40x Free to Play Gry Darmowe

Wybór gier darmowych to czasami wina portfela, ale nie tylko...

Na forach czy grupach Facebook skupiających graczy często pojawia się pytanie z cyklu ''możecie polecić jakąś grę free to play?". Dobrze! Proszę bardzo, przed Wami 40x Free to Play, czyli solidna piguła zarówno znanych gier darmowych, jak i tych, które dopiero liczą na zdobycie popularności. O oczywistościach typu League of Legends albo Team Fortress 2, jeżeli mówimy o darmowych grach, słyszeli chyba wszyscy, a o takich strzelankach jak TOXIKK albo Sven Coop może słyszeliście? Gracze znudzeni Hearthstone'm mogą poszukać czegoś dla siebie w ciekawych i nieco bardziej oryginalnych produkcjach karcianych - na przykład Faeria albo RuneScape: Chronicle Legends - w tej pierwszej grze mamy mieszankę karcianki i strategii opartej o ''heksy'', za to w drugiej gramy przeciwko potworom... ze swojego zestawu kart.
Jeżeli chodzi o darmowe strzelanki na Steam - wciąż dobrze trzyma się między innymi Planetside 2, Warface albo Dirty Bomb, nie wspominając oczywiście o jednym z królów strzelanek F2P, czyli o TF2. Wśród gier free to play ostatnio pojawił się między innymi Paragon albo Crush Online - ta pierwsza gra przenosi nam mechanikę MOBA w możliwości silnika Unreal Engine 4, zaś ta druga produkcja proponuje nam ''trwały" świat oraz rozwój postaci w MOBA'owym stylu, gdzie gracze w trzech frakcjach walczą o kontrolę świata.

40x free to play gry darmowe

Bo gry darmowe to nie tylko wszystkim znane klasyki "darmowości"!

Wśród gier, które wkrótce mają być publicznie dostępne i darmowe znaleźć możemy dla przykładu Cloud Pirates, czyli grę od twórców Allods Online. W tej fantastyczno-futurystycznej grze przyjdzie nam walczyć podniebnymi okrętami, galeonami i ogólnie powietrznymi statkami. Coś jak podniebne armatowe World of Tanks? Można tak delikatnie powiedzieć. Fanom klockowych klimatów spodobać się może nadchodząca Skysaga - MMoRPG bazujący na rozwijaniu postaci, craftingu przedmiotów, gildiach, eksploracji oraz budowie swoich ''włości''. Szukacie gier darmowych? Krótkiego opisu, co w danej grze siedzi i jak ona wygląda? Materiał macie u góry! :-)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze