Chcecie postrzelać? Sprawdźcie Rogue Company!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 02 Październik 2020
  • Komentuj 0

Hi-Rez powinniście znać. Odpowiadają za Smite, czyli boską grę MOBA, ale mają na swoim koncie kilka innych produkcji, jak Paladins, Realm Royale, czy Tribes: Ascend (kilka innych, martwych projektów również by się znalazło). Tym razem deweloperzy próbują podbić rynek nie swoją grą – Rogue Company stworzyło First Watch Games, ale Hi-Rez nie tylko odpowiada za wydawnictwo, ale również wsparcie! Dlaczego o tym wspominam? Gra bowiem udostępniona została już za darmo!

Rogue Company dostępne jest w modelu Free-to-Play

First Watch Games oraz  Hi-Rez Studios poinformowali, że ich sieciowa strzelanina Rogue Company przechodzi na model Free-2-Play na Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 i Xbox One, a wszystko w ramach debiutu Otwartej Bety.

Rouge Company pozwoli na zachowanie postępów z wersji beta, w której uczestniczyło ponad 2 miliony graczy na całym świecie. Równie ważne jest to, że do produkcji nie zostaną wprowadzone żadne elementy pay to win. Wszystkie przyszłe DLC do nowej produkcji First Watch Games, będą wpływały wyłącznie na wygląd postaci, czy broni.

Z racji premiery developer First Watch Games dodał do wachlarza grywalnych postaci nową osobistość: Dahlia to bezkompromisowa pani oficer I jeden z najlepszych dowódców drużyn na świecie. Nie waha się podejmować trudnych decyzji na polu bitwy I nie interesują ją to, co ludzie o niej myślą – chce tylko, aby robota została wykonana.

We wczesnym dostępie Rogue Company zgromadziło 2 miliony rywalizujących graczy, co czyni tę produkcję największym sukcesem wydawcy Hi-Rez Studios. Za produkcje odpowiada między innymi Scott Lussier, Lead Game Designer Rogue Company, a w przeszłości mistrz świata w Halo. I jak możecie z tego opisu wywnioskować, omawiana produkcja to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby.

Jeśli jesteście zainteresowani zabawą i nie straszny Wam Epic Games Store to zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze