Hearthstone z dinozaurami?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Luty 2017
  • Komentuj 0

Nieprzebyta dżungla Un’Goro niedługo także w HS'ie?

Nieprzebyta dżungla Un’Goro niedługo także w HS'ie?

Od Blizzarda na razie cisza, ale jeśli wierzyć temu co napisała w swoim CV Lani Minelli, aktorka podkładająca głos pod postacie z kart Hearthstone'a, to następna przygoda zabierze nas do pełnego dinozaurów krateru Un'Goro. Do informacji dotarli niezawodni redditorzy, którzy byli na tyle uprzejmi by podzielić się swoimi rewelacjami z całym światem. Zaznaczę tylko, że póki co mówimy jedynie o plotkach, bardzo wiarygodnych co prawda, ale nadal plotkach.

Cip, cip! Taś, taś!

Cip, cip! Taś, taś!

Lani Minelli w swojej karierze ma już na koncie podkładanie głosu pod gry Blizzarda, a teraz w swoim CV ujawniła nazwę następnej przygody na jaką zabierze nas karcianka - tytuł ''Lost Secrets of Un'Goro'' dość jednoznacznie wskazuje na krater Un'Goro, czyli lokację z World of Warcraft, w której możecie spotkać przypominające dinozaury stwory. Z CV aktorki dowiadujemy się jeszcze o pięciu kartach jakie trafią do dodatku - Golakka Crawler, Pteradactyl, Anklesaur, Hydra oraz Brontosaurus. Kiedy ewentualnie  ''Lost Secrets of Un'Goro'' stanie się rzeczywistością? Patrząc na to w jaki sposób Blizzard rozwija Hearthstone'a, to najbardziej prawdopodobną datą pojawienia się dodatku wydaje się kwiecień tego roku.

Po ''bogach'' czas na dinozaury?

Po ''bogach'' czas na dinozaury?

[źródło: reddit.comimgur.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze