1983 Netflix - zwiastun

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Listopad 2018
  • Komentuj 6

Już za 3 tygodnie na Netflixie zadebiutuje pierwszy, polski serial. Alternatywna Polska nękana atakami terrorystycznymi zamarła w czasie, a żelazna kurtyna i prześladowania wciąż wisza nad narodem owiec. Co wyjdzie z tej opowieści, a przede wszystkim, czy Maciej Musiał zostanie jej Lwem?

Lwy, owce, spiski i tajemnice. Ten rodzaj seriali ostatnio w Polsce okazał się bardzo popularny, a do tego stoi na całkiem niezłym poziomie. 

Oczywiście, kluczem do sukcesu jest świetna fabuła, ale również zjawiskowa gra aktorska. Już teraz wiele osób zastanawia się, jak wypadnie Maciej Musiał w roli głównej, ale trailer prezentuje całkiem niezłe sceny z udziałem młodych aktorów.

Po pierwszym zwiastunie zagraniczna społeczność Netflixa mocno chwaliła zapowiedź polskiej produkcji, jednak pod nowym trailerem ''naród owiec'' zgodnie atakuje 1983, którego reżyserem jest Agnieszka Holland.

Za serial odpowiadają Holland i Adamik

Premiera 1983 już 30 listopada. Serial w pierwszym sezonie liczyć będzie 8 odcinków, czy pojawi sie kolejny, zobaczymy.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze