[+18] OnlyCans to gra o seksownych napojach

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 12 Styczeń 2021
  • Komentuj 0

To znowu ja z dziwacznymi grami wyszukanymi w odmętach Internetu. Tym razem nie będzie rolniczo, ani nic związanego z MMO. Zamiast tego zajmiemy się seksualizacją puszek z napojami w konwencji gry randkowej. No co, że głupie? Ogrywałem i dobrze bawiłem się przy visual nowelce w której główną role odgrywały gołębie, więc jestem w stanie uwierzyć, że napoje mogą być interesujące!

OnlyCans to gra randkowa o napojach w puszce

Przyznam szczerze, że właśnie z powodu takich rewelacji uwielbiam pisać o grach. W końcu niecodziennie mam możliwość napisania newsa o grze randkowej, w której przyjdzie nam podrywać seksowne puszki z napojami. Wszystko w ramach OnlyCans: Thirst Date, gdzie Wasze popędy będziecie mogli zaspokoić z różną… puszką.

W ramach OnlyCans (nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć nawiązania do OnlyFans, prawda?) wcielimy się w fotografa. Gameplay nie jest skomplikowany – łączy ze sobą prostą grę rytmiczną z symulatorem randkowym.

Klikając w odpowiednie miejsca w odpowiednim czasie wywołamy odpowiedni efekt na puszce, zmuszając ją do pobudzania naszych „erotycznych” fantazji. Trzeba będzie dbać o nasz obiekt westchnień, zapewniając mu odpowiednie „pieszczoty”, aby puszka poczuła się spełniona. To z kolei nagrodzone zostanie eksplozją napoju gazowanego z jej wnętrza.

Każda z 29 puszek z napojem ma swoją historię, rzeczy które lubi oraz tych, których nie lubi. Do tego zaimplementowano voice-acting! Oczywiście nie dajcie się zwieść pozorom, OnlyCans: Thirst Date to w rzeczywistości parodia i gra na każdym kroku to podkreśli.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że OnlyCans dostępne jest za darmo. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze