Na randkę z helikopterem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

Ta gra czeka na Wasze glosy na Steam GL

Ta gra czeka na Wasze glosy na Steam GL

Szukacie kandydata na najbardziej odjechany pomysł na grę w tym roku? Attack Helicopter Date Simulator, gdzie jesteśmy randkującym helikopterem bojowym, czeka na Wasze głosy na Steam Greenlight. Cursebox Studio pewnie nie jest Wam szerzej znane, ale to właśnie oni proszą Was o głosy na Attack Helicopter Date Simulator. W tym niesamowitym symulatorze wcielamy się w ''studenta'' prestiżowej 732 Airstrike Academy, do której chodzimy (latamy?) wraz z innnymi helikopterami.

Hm, szykują jakiś trójkąt?

Hm, szykują jakiś trójkąt?

Życie takiego helikoptera bojowego do łatwych na pewno nie należy, ale można je sobie osłodzić znajdując prawdziwą miłość, a na taką w Attack Helicopter Date Simulator na pewno możecie liczyć. ''Będziesz przeżywać prawdziwe szkolne przygody, znajdziesz przyjaciół, a może nawet miłość'' napisali twórcy na Steamie. Co dokładnie zaoferuje ten ''symulator''? Cursebox zapowiada, że gracz będzie miał wiele różnych ścieżek do wyboru, które zaprowadzą go do jednego z aż ośmiu zakończeń gry. Do tego ''pełno seksownych maszyn latających, z którymi można wejść w interakcję''. ''Pełno'' w tym wypadku oznacza siedmioro potencjalnych partnerów do randkowania (czyt. helikopterów bojowych) Do wyboru, posiłkując się trailerem, który zaraz zobaczycie, mamy takie maszyny jak AH-64 Apache (tutaj z niewiadomych względów podpisany RAH-66 Comanche), Mi-24, prawdziwego RAH-66 Comanche, rosyjskiego Kamova K-50, włoską Augustę Westalnd AW129 Mangusta, Eurocopter Tiger, pionowzlolt V-22 Osprey oraz AH-1Z Viper.

Romans z nauczycielem? W Attack Helicopter Date Simulator wszystko wydaje się możliwe

Romans z bibliotekarką? W Attack Helicopter Date Simulator wszystko wydaje się możliwe

Na Steamie komentarze pojawiają się różne, większość graczy z przymrużeniem oka spogląda na pomysł symulatora randkowania dla helikopterów bojowych. Niektórzy potraktowali sprawę chyba zbyt poważnie, bo pokazały się też negatywne opinie, na które Cursebox Studio odpowiedziało ''Dziękujemy za te wszystkie pozytywne komentarze, a co do reszty, wy transpojazdofoby: mamy 2016 rok!!! ten hejt dotyczący pojazdów już dawno powinien należeć do przeszłości!'' . Co ostatecznie wyjdzie z projektu Attack Helicopter Date Simulator? Pewnie nic, bo wygląda na to, że trailer i całą stronę na Greenlight stworzono bardziej dla żartu niż czegokolwiek innego. A właśnie, trailer!
[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze