Zwiedzamy Wild West Online

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Sierpień 2017
  • Komentuj 3

Red Dead Redemption 2 nie pokaże się, przynajmniej na razie, na PC. Ale miało nie być tragedii, bo w zamian właściciele blaszaków dostaną Wild West Online, czyli kowbojskie MMO od 612 Games. Teraz, dzięki 13-sto minutowemu gameplay'owi możecie zobaczyć na jakim etapie są prace.

I wygląda na to, że dość wczesnym, bo gierka nadal wygląda jak coś rodem z Early Access. Są powody do zaniepokojenia? Premiera WWO wcale nie jest tak odległa, bo 612 Games chciałoby, żeby ich MMO zaczęło rozgrzewać poczciwe PCty już w grudniu tego roku. Zobaczcie sami:

Deweloperzy prezentują na filmie kilka ciekawych opcji. Nasza postać może okradać innych graczy, ale ceną za to jest spadek reputacji. Oprócz tego wybierzemy się na poszukiwania skarbów, pozbieramy surowce, pojeździmy konno czy wypróbujemy system szybkiej podróży. Deweloper mówi też o takich możliwościach jak oddawanie strzału ostrzegawczego mającego zniechęcić innych graczy do sięgania po naszą własność, graniu w pokera w lokalnym saloonie czy upijania się z innymi graczami wirtualną whisky.

Na razie jednak Dziki Zachód wydaje się dość pusty. Podczas filmu możecie usłyszeć dewelopera mówiącego, że to co widzimy jest bardzo wczesnym buildem, a sporo opcji, w tym randomowi NPC wypełniający świat, ma zostać dodanych w przyszłości.

No właśnie - przyszłość. 612 Games nie zostało tak dużo czasu, bo grudzień i ewentualna premiera Wild West Online zbliżają się wielkimi krokami. Deweloperom starczy czasu na dopracowanie gry? Rywali zbyt wielu na horyzoncie nie mają, Red Dead Redemption 2 to projekt tylko i wyłącznie konsolowy, ale czy WWO ma szansę zrobić furorę na PC? Po tym co zobaczyłem stawiam, że nie... ale na bezrybiu i rak ryba, nie?

Przed deweloperami jeszcze sporo pracy, oby się wyrobili!

[źródło: PC Gamer - YTplaywwo.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze