Testy Anthem startują po Mikołajkach

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 30 Listopad 2018
  • Komentuj 3

W tym roku mamy sporo nieprzyjemnych zaskoczeń. EA z loot boxami szaleje, Blizzard nie popisał się na Blizzconie, a Bethesda… No cóż, Fallout 76 i związane z nim afery/problemy będą graczom długo odbijały się czkawką. Pozostaje zatem trzymać kciuki, że BioWare nas nie zawiedzie!

Elektronicy poinformowali, że zamknięte testy alfa Anthem odbędą się już niedługo. Zaplanowano je na weekend 8-9 grudnia, ale jeśli chcecie wziąć w nich udział to musicie zapisać się do 3 grudnia pod tym linkiem. Oczywiście nie gwarantuje to, że zostaniecie wybrani, ale lepsza taka szansa, niż żadna.

Deweloperzy uprzedzają, że Anthem podczas testów alfa nie będzie ukończonym produktem (to dziwne, skoro premiera odbędzie się 22 lutego 2019 roku, czyli stosunkowo niedługo później), więc uczestnicy będą musieli przygotować się na wyboiste przeżycia.

Podobno przed oficjalną premierą Anthem pojawią się również jakieś wersje demonstracyjne, które pozwolą szerszej publiczności sprawdzić ten tytuł. Nie musicie się zatem koniecznie śpieszyć, aby grać nowy tytuł BioWare już w grudniu.

Przy okazji firma podała wymagania systemowo-sprzętowe do testów:

  • OS: 64-bit Windows 10
  • CPU: Intel Core i5 3570 lub AMD FX-6350
  • RAM: 8 GB RAM
  • GPU: Nvidia GTX 970 4GB lub AMD R9 390 8GB
  • HDD: przynajmniej 60 GB wolnego miejsca

Zakwalifikowani testerzy otrzymają odpowiedniego e-maila z linkiem do ściągnięcia alfy Anthem. Warto zatem obserwować swoją skrzynkę i pamiętać o jednym – obowiązuje ścisłe NDA! Nie będzie można dzielić się żadnymi informacjami na temat gry.

[Źródło: Ea Games]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze