Zrób pada z ziemniaka

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Czerwiec 2016
  • Komentuj 0

Ziemniaki! Wszędzie ziemniaki!

Ziemniaki! Wszędzie ziemniaki!

Widzieliście już wszystko? A kolesia, który z ziemniaków skonstruował sobie kontroler do gier też? Nie? Tak właśnie myślałem. Brzmi jak żart prawda? Ale żadnym żartem na szczęście nie jest. Pewien facet naprawdę zrobił sobie kontroler do gier z ziemniaków! Demonstruje nawet jak taki wynalazek działa w praktyce. Jak zaraz zobaczycie na filmie jaki Robotater wrzucił na swój kanał na YouTube sprawa wcale nie jest taka prosta. Okazuje się że ziemniaki nie są, o dziwo, idealnym kontrolerem do gier, ale naszego domorosłego wynalazcy to najwidoczniej nie zraziło.
Można? Można! A jeśli macie w sobie nutkę szaleństwa to Robotater wrzucił na Steama krótki instruktaż, z którego dowiecie się jak sami w domowym zaciszu skonstruować takie cudo. Nie wiemy tylko co na jego pomysł mówi mama/żona, której wynalazca zawinął ziemniaki, które miały pójść na obiad. Przez te cholerne gry nawet porządnego posiłku nie można ugotować! Nie trudno zauważyć, że taki pomysł musi pozytywnie wpłynąć na budżet każdego gracza. Nie dość, że kontroler znacznie tańszy to jeszcze biodegradowalny! Na dodatek nie żal go będzie cisnąć o ścianę kiedy po raz setny zabije nas ten sam boss. Ludzie to w ogóle mają dziwne pomysły. Niedawno pewnemu brytyjskiemu streamerowi udało się osiągnąć swoją postacią 100 poziom w Word of Warcraft kontrolując ją jedynie za pomocą maty do tańczenia... sorry [źródło: kotaku.com, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze