Zostań władcą świata w Propaganda Inc.!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

Studio Error 300 ogłasza premierę gry Propaganda Inc. – gra ukaże się 3 stycznia i będzie dostępna za darmo. Najnowszy produkcja studia to rozbudowany clicker, który umożliwi graczom stworzenie swojego imperium od zera i zostanie władcą całego świata!

Zostań władcą świata w Propaganda Inc.!

Celem gry jest pomnażanie swojego majątku, władzy oraz wpływów. Im potężniejsze imperium, tym więcej może zarobić i mocniej napędzić korporacyjną machinę propagandową. Ulepszając siedzibę i pracowników gracz zdobędzie większe bogactwo, a za pomocą narzędzi propagandowych osiągnie jeszcze szersze wpływy. Każdy gracz może mierzyć tak wysoko, jak tylko zapragnie – zostać prezydentem swojego kraju, a nawet przywódcą całego świata, decyzja należy do niego.

Propaganda Inc. została stworzona i wydana przez studio Error 300, twórców Mosaic Chronicles, natomiast za marketing gry odpowiada Next Level Agency. Podczas rozgrywki gracze poznają historię propagandy oraz ciekawostki na jej temat. Tytuł oferuje także przepustkę Premium dla tych, którzy chcą szybciej zbudować swoje imperium i wspiąć się na wyżyny.

Gra ukaże się 3 stycznia 2023 roku na platformach Steam, AppStore i Google Play, gdzie będzie dostępna za darmo. Przygotuj się do prowadzenia dobrze naoliwionej maszyny propagandowej i pnij się w górę po szczeblach kariery. Tylko Ty możesz określić skalę swojego sukcesu i wpływów, bowiem Propaganda Inc. nie ma granic.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze