Kolonizacja już w listopadzie!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 26 Październik 2017
  • Komentuj 2

Studio Mode 7 Games (deweloper i wydawca znany z tytułu Frozen Synapse) oraz Codebyfire (jednoosobowa firma w postaci Richarda Wallisa) poinformowały właśnie, że niedługo na Steamie stanie się dostępna strategia The Colonist. Produkcja utrzymana jest w duchu takich tytułów jak Anno oraz The Settlers.

Czy ja tu widzę pociąg?

W grze pokierujemy kolonią przeuroczych robotów. Przeprowadzimy je przez wieki, począwszy od ery kamiennej aż po erę lotów kosmicznych - jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało w kontekście robotów, które same są tworami zaawansowanej techniki. Cóż, taki zamysł twórców.

Jak na strategię przystało, będziemy odkrywać nowe technologie, gałęzie przemysłu, oraz wszystko co konieczne, by zaspokoić potrzeby powiększającej się populacji.

Robot w wieży

The Colonists już 9. listopada dostępny będzie w wersji wczesnego dostępu na Steamie. Otrzymamy wszystkie podstawowe mechaniki rozgrywki. Na pełną wersję przyjdzie nam poczekać pół roku. Twórcy obiecują, że do tego czasu wzbogacą grę o multiplayera, możliwość grania w kooperacji, tryb free-play oraz takie opcje jak m.in. transport powietrzny.

Zapraszam do obejrzenia poniższego trailera:

[Źródło: gameguru.ru, thecolonists.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze