Zombie Rollerz: Pinball Heroes trafi na PC!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Październik 2021
  • Komentuj 0

Daedalic Entertainment oraz Zing Games ogłaszają, że Zombie Rollerz: Pinball Heroes, najlepsze połączenie klasycznego pinballa, tower defence, a także elementów rogue-like, będzie dostępne w tym roku na PC i Nintendo Switch.

Zombie Rollerz to pinball, tower defense i rogue-like

Zombie Rollerz zaoferuje 10 różnych bohaterów do wyboru, z których każdy ma własną specjalną zdolność do strzelania do zombie w zabawny sposób. Odkryjcie i odblokujcie setki pomocnych mocy i przedmiotów, aby wzmocnić swojego herosa. Warto, bowiem po drodze czeka na Was 11 epickich walk z bossami, których pokonanie wymaga precyzji pinballingu i starannego zarządzania umiejętnościami.

4 światy czekają na odkrycie w Zombie Rollerz. Losowo generowane poziomy zapewniają, że żadna rozgrywka nie będzie taka sama. Musicie dostosować się na każdym kroku, jeśli chcecue oczyścić wszystkie światy z plagi zombie – w stylu pinballa!

Zombie Rollerz: Pinball Heroes to nowa i ulepszona kontynuacja oryginalnej gry, która już zafascynowała miliony na urządzeniach mobilnych.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze