Zombie Rollerz: Pinball Heroes już dostępne!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Marzec 2022
  • Komentuj 0

Wczoraj na PC oraz Nintendo Switch zadebiutowała szalona gra typu tower-defense połączona z pinballem - Zombie Rollerz: Pinball Heroes, wydana przez wydawcę Daedalic Entertainment i studio deweloperskie Zing Games. Cztery światy czekają na uwolnienie od plagi zombie, a dzięki elementom rogue-like każda rozgrywka jest inna.

Zombie Rollerz: Pinball Heroes już na PC!

W Zombie Rollerz: Pinball Heroes gracze muszą strzelać, trzaskać i rozbijać drogę przez hordy uroczych, głupkowatych zombie w tej genialnej fuzji pinballa i tower defense. Mając po swojej stronie 10 różnych bohaterów, z których każdy ma swój własny, niepowtarzalny sposób radzenia sobie z nadciągającą hordą zombie, gracze muszą stawić czoła jedenastu epickim bossom. Aby ich pokonać, muszą liczyć tylko na umiejętności: precyzja pinballa i ostrożne zarządzanie umiejętnościami.

W grze znajdują się setki pomocnych mocy i przedmiotów, które można odkryć i odblokować. Aby je odnaleźć, gracze muszą wyruszyć w podróż przez cztery światy, które czekają na odkrycie dzięki mapie świata. Losowe generowanie gwarantuje, że żadna rozgrywka nie będzie taka sama, a improwizacja i adaptacja są głównymi cechami tej szalonej gry.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze