Znowu cieknie z Origins

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Wydaje się, że Ubisoft nie może doczekać się poniedziałkowej konferencji - jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będzie czego ogłaszać, bo wszystko już dawno będzie w sieci. 

O tym, że nowy AC nazywał się będzie Origins, a jego akcje przeniesie nas do Egiptu spekuluje się już od dawna. Tym razem to sklep amerykańskiej sieci Target pospieszył się nieco z wystawieniem karty rezerwacyjnej gry.

Kolejny raz mamy potwierdzenie tytułu nowych asasynów. Na obrazku widzimy jeszcze głównego bohatera gry, być może o imieniu Ba Yek, dzierżącego w ręce łuk, traczę na plecach i prawdopodobnie sokoła (symbol boga Horusa) na ramieniu. Na drugim planie widzimy słynne egipskie piramidy i równie słynnego sfinksa. 

Przy okazji dowiadujemy się także o bonusie zarezerwowanym dla graczy, którzy zdecyują się kupić grę jeszcze przed jej premierą. Na karcie możecie przeczytać o specjalnej misji o nazwie ''Sekrety pierwszych piramid'' dostępnej tylko dla pre-orderowców. Oprócz informacji o misji dowiadujemy się, że Origins będzie wyposażony jeszcze w season passa. 

Ubisoft do tej pory nie wydał żadnego oświadczenia dementującego, lub potwierdzajacego, plotki jakie narosły wokół następnej gry o bractwie Asasynów. Musimy poczekać na poniedziałkową konferencję.

Przypominam, że całe E3, w tym także pokaz Ubisoftu, będziecie mogli zobaczyć na żywo na kanale JaRock. Komentarzem zajmie się szóstka JaRockowców - Łosiu, CTSG, Graba, Bungo, Seto i Rock. 

Koniec spekulacji już w najbliższy poniedziałek

[źródło: polygon.comreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze