Znamy datę BlizzConline i jego format!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 27 Wrzesień 2020
  • Komentuj 0

BlizzCon w tym roku się nie odbędzie. Blizzard już potwierdził, że wydarzenie przesuwa się na przyszły rok. Co więcej, odbędzie się w zupełnie innym terminie, bowiem na jego początku. Do tego przybierze formę sieciowego wydarzenia. Nie wiadomo na ten moment, jak będzie wyglądała sprawa z wirtualnymi biletami. Czy będzie można je kupić, aby otrzymać jakieś cyfrowe łakocie do gier Blizzarda. Co zatem wiemy?

BlizzConline już w lutym! W formie wirtualnej!

Specjalny BlizzCon odbędzie się szybciej, niż myślicie, bowiem zorganizowany zostanie w formie wirtualnej w ciągu dwóch dni – 19 i 20 lutego 2021 roku. Niestety, w tym roku okoliczności nie sprzyjają spotkaniom twarzą w twarz, zwłaszcza w formie imprez masowych, dlatego Blizzard postanowił przesłać odrobinę ducha BlizzConu w postaci imprezy sieciowej.

Jednym z wydarzeń podczas przyszłorocznego konwentu BlizzConline (oficjalna nazwa imprezy) będzie prezentacja dzieł społeczności. To świetna okazja, by swoje prace zaprezentowali fanom gier Blizzarda na całym świecie cosplayerzy, artyści i inni twórcy społecznościowi, którzy mogą wziąć udział w ekscytujących konkursach i pokazach.

Dzięki całkowicie sieciowemu charakterowi przyszłorocznego konwentu w wydarzeniach tych będzie mogło uczestniczyć więcej chętnych niż w całej dotychczasowej historii BlizzConów. Zorganizowany zostanie również wyjątkowy Pochód Murloków i Blizzard zachęca wszystkich do dołączenia poprzez przesyłanie zdjęć i filmików.

Jeśli chcecie wziąć udział w Pochodzie Murloków lub prezentacji dzieł społeczności, pamiętajcie o zachowaniu wszelkich środków ostrożności podczas grupowego tworzenia zdjęć, filmów i innych zgłoszeń. Regulamin oraz instrukcję znajdziecie tutaj. Macie czas do 4 stycznia 2021 roku, aby wszystko przygotować, więc nie zwlekajcie.

A co to oznacza dla nas? W zasadzie jeszcze nie do końca wiadomo, szczegóły otrzymamy wkrótce. Pozostaje liczyć, że Blizzard przygotuje jakieś fajne wieści na temat Diablo IV, Overwatch 2, a może i The Burning Crusade Classic? Kto ich tam wie…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze