Happy Birthday Overwatch!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Maj 2018
  • Komentuj 3

Czy jest jeszcze pośród graczy ktoś, kto nie posiada na swoim koncie battle.net Overwatcha? Jesli to jest możliwe, to nie zwlekajcie ani chwili dłużej, bo szykuje się prawdziwe szaleństwo!

Już za tydzień wystartuje kolejny event w grze, tym razem rocznicowy. Razem z Blizzardem świętować będziemy cudowne dwa lata spędzone na przejmowaniu punktu i pchaniu wózka. Obchody rocznicy zaczniemy we wtorek 22 maja, a zaproszeni na imprezę są wszyscy, gdyż Blizzard postanowił zorganizować kolejny otwarty weekend (25-29 maja). Teraz wszyscy, którzy jakimś cudem nie weszli w posiadanie swojej kopii gry mają szansę pograć i nadrobić zaległości.

Wszystkie postępy i zdobyte elementy zostaną z Wami czekając aż zdecydujecie się na zakup. A jest co dodawać do kolekcji, zwłaszcza dla nowych osób, bo rocznicowe wydarzenie odblokuje zawartość wszystkich eventowych skrzynek z ostatnich dwóch lat.

Oprócz możliwości zdobycia wszystkiego, co do tej pory uporczywie nie chciało wypadać ze skrzynek, jak zawsze pojawi się nowa zawartość. Wiemy już, że pierwsza skrzynka eventowa, która będzie czekać na Was po zalogowaniu, będzie na 100% zawierać legende. Do tego pojawi się 11 nowych skórek, w  tym 3 epickie.Doomfist, Moira i Brigitte dostaną swoje własne tańce, a oprócz tego pojawi się 36 nowych elementów kosmetycznych. Będzie co zbierać, tym bardziej jeśli doliczymy do tego poprzednie eventy.

Akurat kiedy naszla mnie ochota na LucioBall :D

Powrócą również wszystkie rozróby z wydarzeń. Znowu będziemy mogli zagrać np w Yeti Hunt i LucioBall, Hallowenowe starcie ze Złomenstainem i dwa tryby misji Odwet. Pojawi się też ranking dla Deathmatchów.

Najważniejsze wydaje się jednak wprowadzenie nowej mapy do tego trybu. Petra, czyli najważniejszy z zabytków Jordanii, zostanie przeniesiona do świata Overwatch. Kolejna mapa w ciągu zaledwie miesiąca (ledwo co zadebiutowało Rialto) to doskonały sposób na pozbycie się rutyny w grze, która dopada tych dłużej grających.

Pojawiła się też ważna informacja na temat cen lenegdarnych skórek. Nie zmienią się, więc te za 3k dalej będą tyle kosztować. Nie ma tak lekko. I tak miło będzie wyfarmić dodatkowe skrzyneczki. Czas zwołać ekipę!

[Źródła: dsogaming.comoverwatchgame.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze