Zło nadchodzi!

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 07 Lipiec 2017
  • Komentuj 1

Wiosenne mistrzostwa Hearthstone trwają w najlepsze. Z tej okazji Blizzard zapowiedział nowe rozszerzenie do Hearthstone, które zadebiutuje w sierpniu i pozwoli graczom na bliższe spotkanie z Rycerzami Mroźnego Tronu.

To drugie już rozszerzenie, które będzie oferować darmowe misje oraz 135 nowych kart. Kilka miesięcy temu odwiedziliśmy tajemnicze Un'Goro, a tym razem otrzymamy coś znacznie podlejszego — Króla Lisza we własnej osobie! Ponownie wybudził się z letargu i planuje podbić świat swoimi plugawymi istotami i to od Was zależy, czy jego plan się powiedzie. 

Wielu stronników będzie w stanie uleczyć naszego bohatera

Będzie to niezmierne trudne, ponieważ przeciągnął na swoją stronę najpotężniejszych bohaterów Azeroth. Nawet Uther nie był w stanie odeprzeć pokusy władania potężną mocą. Ze względu, na to wszyscy przedstawiciele frakcji otrzymają unikalne karty, które działają na wzór Lorda Jaraxxusa — po zagraniu zajmą miejsce bohatera, zapewnią odrobinę pancerza i nową moc specjalną. W przypadku Rexxara, Łowcy Śmierci dostaniemy możliwość łączenia ze sobą dwóch zagranych bestii w jedną, która następnie wróci na rękę właściciela.

Nowa umiejętność: Zbestiuj to sam

Każda z bohaterskich kart będzie legendarna i zebranie ich wszystkich będzie stanowić niemały problem. Na szczęście ostatnie zmiany sprzyjają wszystkim kolekcjonerą, ponieważ od kilku dni każde otwarcie 10 pakietów zaoowocuje przynajmniej jedną Legendą. 

Za wykonanie wszystkich darmowych misji otrzymamy trzy pakiety kart z rozszerzenia Rycerze Mroźnego Tronu, a przejście prologu zapewni nam losową kartę jednego ze splugawionych bohaterów. Tradycyjnie do puli plansz trafi kolejna nieco mroźna wersja, a za przedpremierowy zakup kart otrzymamy rewers Ostrza Mrozu. Pomimo tego, że historie przedstawione w Hearthstone są całkowicie odseparowane od fabuły znanej z innych gier Blizzarda, to nowe rozszerzenie będzie dla wielu okazją do ponownego spotkania Króla Lisza, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z uniwersum Warcrafta. 

Klimaty Cytadeli Lodowej Korony

[źródło: battle.netpcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze