Zimowa Kraina Czarów 2019 czeka!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Grudzień 2019
  • Komentuj 1

Blizzard w swoim stylu po raz kolejny uruchomił sezonowe wydarzenie w Overwatch. Teraz przyszła pora na Zimową Krainę Czarów, która dostępna będzie dla wszystkich do 2 stycznia. Nie zwlekajcie zatem i bierzcie udział w zabawie. Do zdobycia będą bowiem tematycznie przedmioty kosmetyczne!

Zimowa Kraina Czarów już w Overwatch

Zimowa Kraina Czarów już trwa w Overwatch. Załóżcie swój najbrzydszy sweter i świętujcie najradośniejszy czas w roku dzięki wydarzeniu sezonowemu. Otwierajcie prezenty z nowymi przedmiotami, wygrywajcie mecze, by zdobywać nagrody i bawcie się w śniegu na świątecznych mapach. Poza Rozróbami Polowanie na Yeti oraz Śnieżkowa Ofensywa Mei dodano również zupełnie nowy tryb rozgrywki: Śnieżkowy Deathmatch!

W tej ośmioosobowej Rozróbie każdy na każdego, gracze mogą przechowywać maksymalnie trzy śmiercionośne śnieżki w blasterze Mei, zapewniając sobie kilka szans na sprzątnięcie rywali zanim będą zmuszeni przeładować broń. Zdobądźcie trzy nowe osiągnięcia i odblokujcie unikalne graffiti, udowadniając, że w Waszych żyłach płynie lodowata krew. Czy coś takiego :).

To jednak nie wszystko. Wygrywajcie w Szybkiej grze, Rywalizacji i Salonie gier, aby odblokować graffiti, portrety gracza i świąteczne skórki jak Sweterek-76, Ostrokrzew dla Moiry czy Lodowy anioł dla Łaski. Co tydzień czekają na Was nowe nagrody.

Weźmiecie udział w zabawie, czy darowaliście sobie już granie w Overwatch?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze