Zgarnij wyjątkowe PS4 God of War!

Była mitologia grecka, teraz walczymy z bóstwami nordyckimi, a jak wyglądałby Kratos, gdyby musiał zmierzyć się z Swarogiem, Perunem czy Trzygłowem? Macie okazję wykazać się artystycznie i wygrać specjalną limitowaną edycję PS4 z God of War.

Mamy dla Was nie lada gratkę! Przygotowaliśmy specjalny konkurs związany z najnowszym God of War, w którym do wygrania jest między innymi kolekcjonerska konsola PlayStation 4 PRO z motywem God of War i samą grą ufundowana przez PlayStation Polska. 

Ale to nie wszystko, bo dla pozostałych uczestników konkursu, którzy zajmą miejsca od 2 do 10 dostaną kod do PlayStation Store o wartości 100 złotych oraz unikalną, kratosową, smycz. A jak wygląda nagroda główna? Właśnie tak:


Co trzeba zrobić by stać się właścicielem takiego cacka? Wszystko wyjaśnia Wam Rock w swoim poście:

POWODZENIA!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze