Żelazne Serca rozdane!

  • Autor: Adam Trocki
  • Opublikowano: 06 Czerwiec 2016
  • Komentuj 0
Dziś premiera Hearts of Iron IV czyli kolejnej części serii gier strategicznych, w których będziemy tworzyć własną historię II Wojny Światowej. Chciałeś poznać Churchilla? Będziesz miał okazję! W najnowszej odsłonie serii, podobnie jak w przypadku poprzedniczek, gracz będzie mógł wybrać jedno z wielu państw świata i wcielić się w jego przywódcę. Co ważne wybór nie ograniczy się jedynie do państw zaangażowanych w II Wojnę Światową bo Paradox pozwoli także na pokierowanie krajami Ameryki Południowej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by gracz mógł tworzyć alternatywną wizję historii, w której to hitlerowskie Niemcy podbijają świat niszcząc po drodze takie potęgi jak Stany Zjednoczone czy Związek Radziecki.

Może to właśnie Tobie uda się napisać historię świata od nowa?

Może to właśnie Tobie uda się napisać historię świata od nowa?

Akcja gry toczy się w latach 1936- 1948, ale jeśli wierzyć słowom twórców fabuła zostanie znacznie rozwinięta - mowa jest choćby o zastosowaniu pór dnia czy roku. Jeśli więc planujecie inwazję to lepiej zastanowić się czy dobrze jest organizować ją zimą kiedy dzień jest krótki, a temperatura często spada poniżej 0 stopni Celsjusza. Szwedzi z Paradox tworząc Hearts of Iron IV sięgnęli po silnik Clausewitz, który napędza grafikę również w Europa Universalis IV także tutaj rozczarowań być nie powinno. Grę znajdziecie bezpośrednio u twórców lub na Steamie. Warto? Czekam na Wasze opinie!

Ktoś z Was chce zostać kolejnym Monty'm? Czy niemiecki Lis Pustyni bardziej działa na Waszą  wyobraźnię?

Ktoś z Was chce zostać kolejnym Monty'm? Czy niemiecki Lis Pustyni bardziej działa na Waszą wyobraźnię?

[źródło : paradoxplaza.com ]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze