Kolonizacja Marsa

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Maj 2017
  • Komentuj 3
Haemimont Games stworzyło 3 ostatnie gry z serii Tropico, teraz we współpracy z Paradox Interactive, oddadzą w nasze ręce sandboxa na Marsie! Ludzie z Paradoxa zadowoleni z sukcesu rewelacyjnego Cities Skylines, postanowili przenieść grę również na konsole. Podobnie potoczą się losy Surviving Mars, które zapowiadane jest na przyszły rok zarówno na PC jak i PS4 oraz Xbox One.

Marsjanie z probówki?

Marsjanie z probówki?

Żeby przetrwać na czerwonej planecie na początku trzeba znaleźć dobre miejsce na założenie placówki. Wybranie agencji galaktycznej pozwoli kolonistom wydobywać surowce i pozyskiwać środki na rozbudowę pierwszego miasta na Marsie. Oczywiście warunki atmosferyczne nie będą nam sprzyjały, a każdy z mieszkańców placówki będzie miał osobny charakter. ''Wydarzenia mogą potoczyć się bardzo ciekawie jeśli Twój główny naukowiec wpadnie w alkoholizm po jednej nocy za dużo spędzonej w laboratorium'' - podkreśla wydawca na stronie głównej projektu.

Kto chce lecieć na Marsa?

Kto chce lecieć na Marsa?

Pierwszy zwiastun zapowiada grę humorystyczną i wciągającą. Czy taka będzie po premierze? I czy zastąpi u mnie i Adama miejsce Cities Skylines? Zobaczymy w przyszłym roku. 34217201750_e968790abb_z nowa-gra-tw-rc-w-tropico-opowie-o-kolonizacji-marsa-149457925582 [Źródła: paradoxplaza.com, pcgamer.com, rockpapershotgun.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze