Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - Trailer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Marzec 2019
  • Komentuj 2

Paradox nie zawiódł i zapowiedział na Game Developer Conference 2019 nową grę - długo wyczekiwaną kontynuację wielkiego hitu - Vampire:The Masquerade - Bloodlines 2. 

Po 15 latach wraca gorąco przyjęty RPG akcji o wampirach. Już od dawna krążyły plotki o zapowiedzi Bloodlines 2 na GDC, ale dopiero teraz informacje się potwierdziły.

Gry możemy spodziewać się najwcześniej w 2020 roku. Za tytuł odpowiada Hardsuit Labs i chociaż tworzy go inna ekipa, to nie zabraknie w niej osób odpowiedzialnych za pierwszą część, w tym Briana Mitsody. Będzie przy niej pracował również Chris Avellone, którego RPGi zawsze odbijają się po branży głośnym echem.

Jak wcześniej czekają na nas krwiste dylematy moralne, wojny klanów i sporo akcji, ale przede wszystkim, będziemy musieli przetrwać w pełnym chaosu Seattle. Mnie jednak najbardziej cieszy, że gra trafi nie tylko na konsole, ale i na PC, a podczas konferencji nie padło ani razu słowo ''wyłączność'. Oby tak zostało do początku przyszłego roku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze