Zbierz je wszystkie - Kolekcja Fortnite

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 31 Lipiec 2018
  • Komentuj 5

W ciągu tego miesiąca najpopularniejsza gra świata wydana przez Epic games stanie sie królem dziecięcych serc. Metody promowania tej gry są nieziemskie, ale teraz nawiązano współpracę z Funko Pop!, oraz McFarlane Toys. Tym samym Epicy dotrą do potencjalnych graczy, czyli młodych chłopców wchodzacych dopiero w wiek gejmerski. Oczywiście, można też założyć, że największe branie zapewnimy firmom my, geekowcy zbieracze pokolenia Y. W każdym razie czeka ich sukces.

Funko Pop! potwierdziło już w połowie miesiąca, że istotnie postacie z Fortnite dołączą do grona wielkogłowych figurek. Które modele dokładnie pojąwiją się w sprzedaży nie wiadomo, ale hurtowa dystrybucja i produkcja sprawią, że nie trzeba będzie długo czekać na kolejne modele u nas w Polsce. 

Jednak te małe figurki to nie wszystko, bo kolejna firma zajmie się wypuszczaniem tematycznych zabawek dla Epic Games. McFarlane Toys ogłosiło wczoraj oficjalnie na swojej stronie, że rozpoczyna produkcję całej serii zabawek o różnych gabarytach, które staną się zarówno limitowanymi perełkami, jak i zbierackimi kolekcjami podobnymi do Funko Pop!. Pojawić się mają równiez akcesoria, ale więcej nie wiadomo.

Firma produkująca zabawki wypuści 7 calowe figurki premium (prawie 18 centymetrów). Todd McFarlane, szef McFarlane Toys przyznaje, że ilość bohaterów w Fortnite i popularność gry, to dla nich doskonała okazja by zrobić całą kolekcję figurek do zbierania. Żyła złota po prostu. Z kolei Donald Mustard, dyrektor kreatywny Epiców przyznaje, że pierwsze prototypy są przesłodkie a fani oszaleją na ich punkcie. Podobno jest to również spełnienie ich marzeń, bo od lat są fanami tych zabawek, ale kto tam wie na ile to prawda, a na ile to obustronne robienie sobie dobrze. Wynik dla nas jest zawsze ten sam - szykujmy portfele. :(

Może i na nszego Comic Cona dotrą kiedyś ich zabawki?

[Źródła: pcgamer.comengadget.commcfarlane.com

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze