Worlds of Goo za darmo na Epicu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Maj 2019
  • Komentuj 3

World of Goo to świetny tytuł z bardzo gęstym klimatem i dość wymagający, bo zbudowanie glutkowej konstrukcji tak by jak najwięcej Goo przezyło bywa czasem nie lada wyzwaniem.

Kiedyś gra była dodana nawet do CD-Action, ale jeśli zaginęła gdzieś w otchłani Waszego Steama lub zbioru płyt, to dzisiaj możecie odświeżyć sobie produkcję 2D Boy, tymbardziej, że twórcy po ponad dekadzie zdecydowali się dodać aktualizację do gry, która poprawi wygląd World of Goo.  

Wracamy na Planetę Glut! 

Niedługo (16 maja, kiedy skończy się promocja na World of Goo) w darmowych prezentach pojawi się również horror logiczny Stories Untold obsypany niegdyś nominacjami i nagrodami, a wciąż posiadający wysoką ocenę wśród użytkowników Steama.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze