Zawody TFT: Osąd z udziałem 64 graczy!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Ponieważ Mistrzostwa Teamfight Tactics: Osąd są coraz bliżej, w grze pozostała już tylko ostatnia elitarna grupa graczy. Po 4 tygodniach bezlitosnych walk w drabinkach rankingowych EUW, EUNE, TR i CIS 64 najsilniejszych graczy w Europie staje teraz do zmagań o reprezentowanie regionu na arenie międzynarodowej.

Tylko czwórka graczy będzie reprezentować Europę

A to dopiero początek. Od tego momentu pozostaje już niewiele miejsca na błędy, ponieważ 60 graczy tak, czy inaczej odpadnie, i tylko czterech najwyższej klasy zawodników będzie mogło sprawdzić się podczas zmagań z przeciwnikami z całego świata.

64 zakwalifikowanych zawodników będzie rywalizować w ciągu dwóch najbliższych weekendów. Pierwsze 12 rund systemu szwajcarskiego zostanie rozegranych 31 lipca i 1 sierpnia. To okrutne, ale tylko 16 graczy — tych, którzy zbiorą najwięcej punktów — awansuje do drugiego etapu rywalizacji, który odbędzie się 14 i 15 sierpnia.

14 sierpnia 16 najlepszych graczy rozegra 5 rund w 2 poczekalniach. Zostaną rozstawieni w oparciu o swoje wcześniejsze wyniki. Punkty zostaną zresetowane, zanim rozpoczną się mecze, i gracze zaczną walkę o wynik od nowa, grając w tym samym formacie co wcześniej. Następnie 4 najlepszych graczy z każdej poczekalni awansuje, tworząc grupę 8 finalistów.

15 sierpnia będzie dniem ostatecznego rozstrzygnięcia. Kolejny reset punktacji zapewni finałowej ósemce start z czystym kontem, przez co będą musieli wznieść się na szczyt swoich umiejętności podczas serii pełnych niezwykłego napięcia 5 gier, aby zakwalifikować się do Mistrzostw Świata TFT jako jeden z 4 reprezentantów Europy.

Na szczęście będziecie mogli oglądać wszystkie te zapierające dech w piesiach mecze podczas pełnych transmisji obu rund 14 i 15 sierpnia. Oczywiście, o ile w ogóle jesteście tematem zainteresowani!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze