Zapraszamy na NVIDIA CHARITY STREAM

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

W dniach 6-11 grudnia NVIDIA połączy siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wpływy z dorocznego charytatywnego streamu zostaną w całości przeznaczone na cel 30. Finału WOŚP, czyli zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W sześciodniowym wydarzeniu wezmą udział gracze, streamerzy, twórcy oraz znane osobistości z życia publicznego. Oprócz zbiórek pieniędzy przeprowadzone zostaną aukcje, w których będzie można wylicytować atrakcyjny sprzęt komputerowy oraz pamiątki.

Serdecznie zapraszamy na NVIDIA CHARITY STREAM!

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Jubileuszowa 30. Orkiestra zabrzmi dla oddziałów okulistyki dziecięcej. Będzie to pierwsza zbiórka dedykowana dziecięcej okulistyce, jednak nie pierwsze działanie WOŚP związane z ratowaniem wzroku najmłodszych pacjentów. Fundacja od 20 lat prowadzi Program Zapobiegania i Leczenia Retinopatii Wcześniaków, w ramach którego przebadano blisko 262 tys. dzieci, a wzrok uratowano ponad 11 tys. wcześniaków.

Graj, licytuj i pomagaj dzieciom z wadami wzroku

W dniach od 6 do 11 grudnia odbędzie się stream charytatywny, który będzie uruchamiany codziennie we wczesnych godzinach porannych i potrwa przynajmniej do północy. Wśród zaproszonych gości znajdują się takie osobistości jak Piotr ‘Miniuwa’ Bronszkiewicz, Cyber Marian, Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski, Kinga Kujawska, Paweł ‘Leh’ Lehman, Wojciech ‘Łozo’ Łozowski, Robert Makłowicz, Paweł ‘Saju’ Pawełczak, Piotr ‘izak’ Skowyrski, Stanisław ‘Tips’ Wiertelak, Jakub ‘Smarte’ Woźniak, Damian ‘Nervarien’ Ziaja i wielu innych.

Podczas wydarzenia zaplanowane są również ciekawe panele dyskusyjne, w ramach których będzie można między innymi poznać tajniki modowania kart graficznych czy dowiedzieć się w jaki sposób komputery i platforma NVIDIA Studio wspierają twórców w ich codziennej pracy. Zaplanowany na sobotę panel specjalny z Jurkiem Owsiakiem poprowadzi Karol Paciorek.

Najwyższe dzienne donacje zostaną uhonorowane wyjątkowymi nagrodami takimi jak laptop Lenovo, kolekcjonerskie wersje gier czy akcesoria (w tym fotele, klawiatury, myszki, słuchawki) od marek Logitech, Omen, Quersus, Razer, SPC oraz SteelSeries. Przeprowadzone zostaną także charytatywne aukcje w serwisie Allegro, w których będzie można wylicytować między innymi trzy zmodyfikowane graficznie karty od Gigabyte (GeForce RTX 3080, RTX 3070, RTX 3060). Za ich wygląd, inspirowany motywami związanymi z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, odpowiada Łukasz ‘CzugA’ Maczuga, znany polski grafik samouk.

Wejdźcie na tę stronę i bądźcie w tych dniach razem z nami. Zapraszamy!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze