YouTube Wartościowy #4 G.F. Darwin

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Pewnie nie muszę przedstawiać Wam Grupy Filmowej Darwin. Podejrzewam, że doskonale znacie ich starsze produkcje typu Wielkie Konflikty czy Piekło 2.0. Możliwe, że macie ich też w subskrybcji, ale o tym co się pojawiło wczoraj na ich kanale po prostu trzeba napisać. Jaś i Małgosia - Rodzeństwo, które przeżyło! to druga część atrernatywnej bajki w wykonaniu Darwina. Złoto.

To jaki niesamowity progres zrobiła ekipa Darwina zasługuje na gromkie brawa. Dzięki pomocy Patronów są w stanie tworzyć ładniejsze i bardziej profesjonalne filmiki niż wcześniej. Jakość najnowszego filmu dowodzi, że każda złotówka na Darwina została dobrze wydana. 

Efekty specjalne rodem z Harrego Pottera. Czarodziejska walka wygląda jak starcie samego Dumbledora z Sami Wiecie Kim. I chociaż wiedziałam, że Jan Jurkowski, Marek Hucz i Anna Stela mają ogromny potencjał, to w Jasiu i Małgosi przeszli samych siebie, a Stela jako Gośka zagrała po prostu w cholerę profesjonalnie.

Cieszy mnie też, że w projektach Darwina biorą udział inne znane osoby z polskiego showbiznesu. Narratorem bajki jest sam Zbigniew Zamachowski, a w rolę agenta Piórko wcielił się Marcin Dorociński. Oby więcej takich kooperacji!

Oto dowód na to, że Shrek i Potter pasują do siebie doskonale, a zabawa znanymi elementami nie musi być nudna.

Zobaczcie poprzedni film o Jasiu i Małgosi, oto jak niesamowicie rozwineli się nasi ulubieni artyści!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze