YouTube Wartościowy #3 - Najprościej mówiąc

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Listopad 2018
  • Komentuj 1

Dwóch młodych lekarzy zakłada kanał o zdrowiu. Niby jest tego całe mnóstwo, a blogi takie jak To Tylko Teoria mnożą się na potęgę, wspinając się po szczeblach popularności po absurdzie płaskoziemców i antyszczepionkowców. Wydawałoby się, że wszyscy tacy doedukowani i świeccy, a jednak nie potrafimy zadbać o siebie w należytym stopniu. 

Mikołaj i Marcin w przystepny sposób opowiadają o popularnych schorzeniach i błędach, które codziennie, nieświadomie popełniamy przeciwko naszemu zdrowiu. Trochę biologii, trochę medycyny, trochę lifestylu. Razem wymieszane dają ciekawy kanał, który przypomina o tej najważniejszej wartości w naszym zyciu - zdrowiu.

Kanał powstał zaledwie w 2016 roku, ale od pierwszego filmu chłopaki trzymają poziom. Profesjonalnie nagrane i zmontowane materiały, rzetelna wiedza, którą starają się przekazać i charyzmatyczni prowadzący to przepis na sukces. 

Przy okazji zapraszam do poprzednich kanałów, które wyróżniłam w tej serii. 

Widzę Głosy to kanał poświęcony dubbingowi, gdzie największe głosy polskiej telewizji i gier opowiadają o swojej pracy i powstawaniu bohaterów.

NoClip, kanał okołogamingowy poświęcony historii różnych gier i deweloperów. Jego autor nagrał świetny materiał promujący GOGa na jego 10tą rocznicę.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze