Wypłynął Battlefront II?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Maj 2017
  • Komentuj 2

Na wstępię zaznaczę, że nie macie co liczyć na potwierdzone informacje, wszystko co tutaj znajdziecie może, ale wcale nie musi, okazać się prawdą. Chętni na pierwszy wgląd w gameplay Star Wars: Battlefront II?

'"Wgląd'' to może nieco za duże słowo, bo fragment z rozgrywki trwa dosłownie kilka sekund. Jeśli jednak ''zerknięcie'' też Was ostatecznie zadowoli, to służę pomocą:

Jak widzicie nie ma tego zbyt wiele i ciężko wyciągnąć z tego jakieś konkretne wnioski. Wygląda jednak na to, że patrzymy na fragment kampanii dla pojedynczego gracza, a gracz kieruje jednym z członków specjalnego oddziału kierowanego przez główną bohaterkę gry Iden Versio.

Drugum ''wyciekiem'' jest screen rzekomo pochodzący z trybu dla wielu graczy. Widzimy na nim ekran, w którym gracz decyduje jaką klasę i jakie uzbrojenie wybierze przed wejściem do bitwy w multi. Na obrazku widzać ciężkozbrojnego troopera, a do wyboru mają być jeszcze trzy inne klasy: szturmowca, oficera i specjalisty.

Z obrazka wynika jeszcze, że w ''dwójce'', tak samo jak w pierwszej części Battlefronta od DICE, pojawią się karty, którymi modyfikować będziemy umiejętności naszej postaci. Podobnie będzie z samą bronią, którą też będzie można przerabiać na swoje indywidualne potrzeby.

W Battlefroncie II czekać będą cztery klasy postaci?

Dodatkowo na Reddicie, który ciężko traktować jako sprawdzone źródło, jeden z użytkowników ''ujawnia'' informacje mówiące o dwóch trybach gry. Pierwszy koncentrował się będzie w okół Iden Versio i będzie miał miejsce na Naboo. Ten jednak ma być jedynie ''misją demo'', może dostaniemy ją podczas bety/triala?

Drugi tryb przeznaczony dla wielu graczy, zastąpi w Battlefroncie ''Walker Assault'', a zadaniem jednej z drużyn będzie zapewnienie MTT (Multi Troop Transport, znanego choćby z bitwy o Naboo) bezpiecznego przejścia przez mapę.

Na potwierdzenie, lub zdementowanie tych plotek nie musimy czekać wcale tak długo. EA Play zaczyna się już 10 czerwca, a Battlefront II będzie jedną z głównych prezentacji imprezy Elektroników

MTT w całej okazałości

[źródło: relevant-gaming.commoddb.com2p.com, reddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze