Wyjątkowy Xbox od Audi

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Wrzesień 2016
  • Komentuj 4

Nowy Xbox wzoruje się na sportowym R8

Nowy Xbox wzoruje się na sportowym R8

Być może Niemcy nie słyną z pięknych kobiet, wyśmienitych win czy niesamowitej kuchni, ale jedno wychodzi im perfekcyjnie - samochody. Pewnie dlatego Xbox DE zwrócił się do Audi w sprawie stworzenia specjalnej konsoli. Cała akcja jest związana z premierą Forza Horizon 3, która ma nastąpić już za dwa dni, 27 września. A skoro odliczamy godziny do wejścia na rynek najważniejszej gry wyścigowej na Xboxa, to może warto stworzyć coś wyjątkowego dla fanów produkcji? Po pomoc udali się do jednego z najbardziej znanych producentów samochodów z Niemiec - do Audi. Tam, jak się okazuje, od razu wiedzieli co zrobić, żeby konsola wyglądała naprawdę wyjątkowo. Po prostu przerobili ją na sportowe Audi R8. Efekt ich pracy możecie podziwiać poniżej:
Niemiecki oddział Xboxa przygotował tylko trzy egzemplarze tej konsoli, ale wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie byście Wy też mieli szansę na wygranie takiego konsolowego R8. Przyznam, że całego regulaminu nie przeczytałem, ale sprawa i tak wydaje się prosta: trzeba polubić fanpage Xboxa DE na Facebooku i napisać dla nich komentarz, w którym powiecie kto jest dla Was najtrudniejszym rywalem w Forza. Cóż nie zostaje nic poza życzeniem Wam powodzenia, bo może to ktoś z Was stanie się posiadaczem takiej unikalnej konsoli. Przyznacie, że wygląda niesamowicie!

Takie R8 też może się podobać

Takie R8 też może się podobać

[źródło: hardcoregamer.com, facebook.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze