Konsola mobilna ze Szczecina

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

Szykuje się nowy Switch? Tak zapowiada się Combo Gaming, które w teorii ma być mobilnym odpowiednikiem stacjonarych konsoli. Jak to wyjdzie w praktyce? Nie wiadomo. Trzeba jednak pochwalić mieszkańców Szczecina za chęci i pomysł.

Projekt Combo Gaming to jeden ze start-upów, które finansowane są dzięki WeP UP! West Pomeranian ICT Start Hub.

"Projekt, nad którym pracujemy ma na celu zbudowanie konsoli mobilnej, która umożliwi granie w każdym miejscu" powiedział Tomasz Parandyk, współtwórca Combo Gaming.

Nie znamy ani specyfikacji tego sprzętu, ani konkretnych tytułów, które mogłaby ta konsola obsługiwać, chociaż mamy mały pogląd na grafice promującej. Według założeń twórców nie będzie odbiegać od możliwości konsoli stacjonarnej, a jednocześnie pozwoli grać wszędzie i we wszystko. Jednym słowem - rewolucja (Switch, konkurencja Ci wyrasta)!

Zainteresowanie inwestorów jest, jednak firma cały czas czeka na decyzję. Starają się również podejmować współprace lokalne i wydaje się, że wszyscy są zainteresowani. Oprocz potencjalnych klientów, których dopiero teraz będą pytać o zdanie za pomocą ankiety na combo-gaming.com.

Warto śledzić projekt, bo może Szczecin stanie się domem dla nowego, światowego trendu w gamingu? Trzymajmy kciuki za ich sukces, a ja już teraz pytam Was: znajdzie się na rynku miejsce dla Combo Gaming czy nie?

[Źródło:wszczecinie.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze