Wszystko z nami w porządku na tvn

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Lipiec 2018
  • Komentuj 3

Nie raz i nie dwa pisaliśmy dla Was o tym filmie. Coś szczerego, prawdziwego i innego, coś co pokazuje wielu młodym, zajaranym ludziom, jak ciężka jest ta branża marzeń i co daje w zamian. Po prostu film Warty obejrzenia.

Godzinna porodukcja Borysa pojawiała się wielokrotnie na pokazach w czasie targów i konwentów. Całkiem nie dawno dystrybucja filmu rozprzestrzenila się również na Steama. Dzisiaj uderza w bardziej tradycyjne media, choć wciąż w przystępnej formie.

Player.pl, platforma VODowa TVNu pozwala wypożyczać dowolne filmy z oferty za 10 zł. Pośród nich od jutra (6.07) znajdziemy We Are Alright. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do naszego wywiadu z Borysem. :)

Link do filmu

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze