Po przerwie wracamy z TMLA League of Legends!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 05 Kwiecień 2018
  • Komentuj 0

Na mecze zapraszamy od 18:00 na jarock.pl/live/liga-akademicka, w każdy czwartek i piątek.


Czwartek 05.04

Już od 18:00 zobaczymy pojedynek Krasnoludów [UEKat] i Kwantowego Potencjału [PRz].

Dla Krasnoludów to niezwykle ważne spotkanie, które muszą wygrać, dzięki temu zakończą fazę grupową z wynikiem 2 punktów i dodatnim bilansem, co zagwarantuje im awans do play-off.

Z drugiej strony, Kwantowy Potencjał ma cały czas szanse na awans, ale Rzeszowianie muszą wyeliminować Krasnoludy oraz Morsy w kolejnym meczu. To pozwoliłoby im zająć drugie miejsce w grupie A i awansować do dalszej części rozgrywek.

Możemy mieć bardzo ciekawą sytuację w grupie, ponieważ jeśli Kwantowy Potencjał pokona Krasnoludy, ale przegra w meczu z Morsami, wówczas o awansie będzie decydować bilans map, ponieważ trzy teamy będą miały 1 punkt (1 zwycięstwo i 2 porażki).

Kolejnym meczem tego wieczoru będzie konfrontacja pomiędzy Wilkami Morskimi [AM] i Golemami [PW] z grupy B.

Dla Wilków Morskich to ostatnia szansa, żeby zdobyć honorowe zwycięstwo w tym sezonie Ligi Akademickiej.

Golemy z Politechniki Warszawskiej mają przed sobą jeszcze dwa spotkania, co daje im realną szansę na awans. Jednak, żeby to się stało muszą pokonać reprezentację Akademii Morskiej oraz w kolejnym meczu pokonać Finansistów z Wrocławia.

Dzięki temu mogliby wyjść z grupy B na drugim miejscu, zaraz za Tyranozaurami z WAT.


Piątek, 06.04

Zaczynamy meczem obecnych Mistrzów T-Mobile Ligi Akademickiej – Inżynierzy [PWR] zmierzą się z  Żniwiarzami [UR].

Dla Inżynierów ten mecz zadecyduję o tym, czy wyjdą z pierwszego miejsca w grupie. Natomiast Żniwiarze mają przed sobą jeszcze dwa spotkania i choć nie są faworytem tego meczu, to z pewnością łatwo nie oddadzą pola.

Zwłaszcza, że potencjalnie mają jeszcze szanse na awans z grupy, nawet jeśli przegrają na Wrocławian, to zwycięstwo w meczu z Lwami [PG] ustawiłoby ich na tym samym poziomie z Lwami i Ułanami. O awansie zadecydowałby bilans map.

W następnym meczu zobaczymy AGHentów [AGH] grających na Inżynierów [PB]. To będzie arcyciekawe spotkanie, ponieważ Krakusy grają o totalną dominację w grupie, komplet punktów i czyste konto – bez straconej choćby jednej mapy.

Natomiast Informatycy rozpoczęli swój sezon dopiero przed świętami i rozgromili faworyzowane Koziołki 2:0. Tym samym są największym znakiem zapytania w tej grupie. Czy zdołają nas ponownie zaskoczyć i zburzyć porządek w grupie D? Dowiemy się już w najbliższy piątek!

Na mecze zapraszamy od 18:00 na jarock.pl/live/liga-akademicka, w każdy czwartek i piątek.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze