Polsat Games z Ultraligą

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Wrzesień 2018
  • Komentuj 4

Polsat Games to nowy kanał dla graczy w ofercie telewizji. Już od pierwszego października Polsat będzie tam transmitował profesjonalne rozgrywki League of Legends o nazwie Ultraliga. E-sport na małym ekranie, ale również na platformach Ipla, Twitch.tv oraz YouTube. Czy wsparcie telewizji podniesie poziom rozgrywek?

Takiego zdania jest Bartosz Pawlik, dyrektor kanału Polsat Games, według którego oprawa show ma się znacznie podnieść, względem dotychczasowych wydarzeń e-sportowych w kraju. Wszystko za sprawą profesjonalnego studia o powierzchni 500m2, najlepszych komentatorów oraz wsparciu telewizji, co powinno przyciągnąć sponsorów do inwestowania w e-rozgrywki w Polsce.

Za produkcję ligi odpowiada Frenzy, a stacja wyemituje 130 godzin rozgrywek, dodatkowo okraszonych publicystyką i analizą przed i po meczach. 

W Ultralidze weźmie udział 8 zespołów, które spotykać się będą w poniedziałki i wtorki, by walczyć o pulę nagród wynoszącą w pierwszym sezonie sto tysięcy złotych.

Nowoczesne, profesjonalne studio Polsat Games. 

[Źródła:esport.weszlo.comfacebook.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze