WoW! 110 lvl osiągnięty

  • Autor: Bartłomiej Drążkiewicz
  • Opublikowano: 03 Wrzesień 2016
  • Komentuj 2

Łowy rozpoczęte - Demon Hunter w świecie World Of Warcraft

Łowy rozpoczęte - Demon Hunter w świecie World Of Warcraft

Nowy maksymalny poziom postaci w World of Warcraft został zdobyty w nieco ponad 5 godzin od oficjalnej premiery dodatku. Najnowsze rozszerzenie do króla MMO - World of Warcraft, zatytułowane Legion, trafiło na serwery kilka dni temu - 30 sierpnia. Tymczasem, zaledwie po 5 godzinach i 28 minutach od startu Legionu, użytkownik serwisu streamingowego Twitch.tv o nicku Fragnance zdołał osiągnąć maksymalny, czyli 110 poziom postaci. Fragnance zdołał pokonać 10 poziomów, od 100 do 110 nową klasą postaci - Łowca Demonów. Oczywiście nie startował on z pierwszego poziomu, a z 98. Warto dodać, że Fragnance prowadził spore przygotowania do najnowszego dodatku podczas trwania jego fazy beta i jest on zaprawionym w świecie Azeroth graczem. Sicklikeme, bo tak nazywa się jego Łowca, został wyekspiony na serwerze europejskim - Twisting Nether.

Ilu z was zakupiło już egzemplarz Legionu?

Ilu z was zakupiło już egzemplarz Legionu?

Osiągnięcie Fragnance'a choć jest spore, to obarczone "klątwą" pustego zdobywania doświadczenie, które niestety zabija cały klimat tego legendarnego MMO. Obecnie w uniwersum WoW-a można już spotkać wiele postaci, dumnie maszerujących ze 110 poziomem. [Źródło: eurogamer.com, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze