Wormsy powrócą jeszcze w 2020 roku!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Marzec 2020
  • Komentuj 1

Najpopularniejsze robaczki na świecie powracają. Team17 oficjalnie poinformowało, że jeszcze w 2020 roku otrzymamy zupełnie nową odsłonę Wormsów. Na ten moment nie wiele niestety wiadomo, ale jest czego oczekiwać. W końcu od ostatniej części minęły w sumie prawie 4 lata!

Worms 2020, czyli co szykuje Team17

Dawno dawno temu człowiek miał Worms Armageddon i w zasadzie nie potrzebował do szczęścia niczego więcej. Kolejne odsłony przyjmowane były z mieszanym rezultatem, ale w zasadzie niemal wszyscy zgadzają się, że odsłona 2D sprawdzała się najlepiej. Wersja 3D nie miała tego uroku, sprawiała sporo problemów i generalnie to nie było to.

Deweloperzy przez te lata próbowali różnych wariacji, a to Wormsy grały w golfa,  wznosiły budowle, czy inne cuda. Niemniej zakładam, że w sercach graczy pozostał klasyczny już Święty Granat Ręczny, czy Latająca Owca. Nic więcej się nie liczy.

Teraz dowiadujemy się, że w 2020 roku Wormsy powrócą. Nie wiadomo jednak w jakim stylu. Team17 obiecuje nowy styl zabawy i nowe możliwości. Wygląda zatem na to, że nie czeka nas powrót do korzeni, jaki miał już miejsce w 2016 roku w ramach Worms W.M.D.

I powiem Wam szczerze, że coś w kościach czuję, że pokuszą się o battle royale. To wbrew pozorom wcale nie musiałoby być złe w realiach np. Wormsów 2D! Co o tym myślicie? A może VR?!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze