World War 3 pod opieką MY.GAMES

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 09 Czerwiec 2020
  • Komentuj 0

World War 3 to polska, sieciowa strzelanka od The Farm 51, która zaliczyła kiepski start. Ogrom problemów i trudności sprawiły, że debiut można uznać za nieudany, chociaż deweloperzy się nie poddali i cały czas pracują nad tytułem. Wiemy już, że nie pozostali odosobnieni na polu walki – z nowym wsparciem powinno im pójść lepiej i może nawet wrócą do zabawy w glorii oraz chwale!

The Farm 51 ze współpracą z MY.GAMES

Globalny wydawca MY.GAMES oraz The Farm 51 z dumą ogłaszają nową współpracę dewelopersko-wydawniczą w kontekście nadchodzącej w 2020 roku gry World War 3. Współpraca dostarczy firmie The Farm 51 potrzebnych środków i ekspertyzy, zachowując jednocześnie kreatywną kontrolę i wizję projektu.

Cieszymy się na współpracę z MY.GAMES i wsparcie, na które możemy liczyć z ich strony w kontekście ogromu doświadczenia przy publikacji sieciowych strzelanek. Nasza współpraca z MY.GAMES zapewnia nam globalne podejście do dystrybucji World War 3, pozostając także wiernym oryginalnej wizji i założeniom projektu, podczas gdy my możemy skupić się na usprawnieniu bazowej rozgrywki, poprawieniu mechanik i przekraczaniu granic skali projektu.”

Taką informację otrzymaliśmy w kwietniu. Teraz wiemy, że słowa nie zostały rzucone na wiatr i World War 3 zostanie rozbudowane oraz przebudowane, dzięki czemu możemy liczyć na niemal nową grę. W tym celu zablokowano sprzedaż na Steamie, a osoby już posiadające grę, wciąż będą mogły z niej korzystać.

Nie wiadomo, czy po odnowieniu, World War 3 zmieni model biznesowy, czy nie. Ani The Farm 51, ani MY.GAMES nie potwierdza tejże informacji. Forma dystrybucji zostanie ogłoszona w późniejszym czasie. Na ten moment wiemy jedynie, że wersja 1.0 pokaże nam zupełnie nowe oblicze tejże strzelanki i podobno warto czekać. No to czekamy!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze