Wojna o Azeroth oczami obu frakcji

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Sierpień 2018
  • Komentuj 20

Blizzard wypuścił kolejne dwa opowiadania, tym razem darmowe, które przybliżą ostatnie wydarzenia z gry. Piórem Przymierza była jak zwykle niezawodna Christie Golden, natomiast z perpektywy Hordy głos zabrał Robert Brooks. Jak czuły się obie frakcje w obliczu tego, co stało się z Drzewem Świata?

Wojna Cierni przez ostatnie tygodnie wzbudza intensywne emocje u graczy Alliance, ale równie mocne, jeśli nie mocniejsze, u hordziaków. Jedni doceniają zmysł strategiczny Warchiefa, inni szkalują za emocjonalne rządy kobiety, a jeszcze inni chyba oczekiwali, że dowódca Hordy pierwszy wyciągnie rękę na znak pokoju. Wszyscy jednak zadają sobie pytanie, dlaczego? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, ale małe składowe elementy znamy już dzięki Ciszy Przed Burzą Christie Golden, której recenzję możecie przeczytać tutaj, oraz filmami z serii Warbringers.

Jeśli jednak nie kupowaliście do tej pory książek z serii World of Warcraft, to śmiało możecie sięgnąć po darmowe opowiadania, które wczoraj Blizzard opublikował na stronie, Jeśli Wam się spodobają, to nic nie stoi na przeszkodzie, by chwycić po książki bez znajomości gry. Historia jest tak ciekawa, że nawet nie grając wciągniecie się w odwieczną walkę Hordy z Przymierzem.

Jeśli jednak znacie i gracie, a książki nie są Wam obce, to koniecznie uzupełnijcie swoją perspektywę o spojrzenie na Wojnę Cierni zarówno okiem armii Hordy, jak i obrońców Teldrassil.

Opowiadanie A Good War Roberta Brooksa [HORDE]

Opowiadanie Elegy Christie Golden [Alliance] 

Póki co nie ma tłumaczeń ani oficjalnych ani fanowskich, więc pozostaje jedynie wersja angielska. Jesli poczekacie kilka dni zapewne pojawią się lokalizacje.

[Źródło: worldofwarcraft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze