WoW Classic pojawi się 27 sierpnia!

Moi drodzy, ogłaszam wszem i wobec, że do końcówki sierpnia mam przerwę od gatunku MMORPG. Nie zamierzam grać w żadne Battle for Azeroth, Guild Wars 2, The Elder Scrolls Online, czy inne Black Desert. Nawet Dofusa ukochanego nie tknę, no chyba, że praca mnie do tego zmusi. Dlaczego? Blizzard ogłosił bowiem, że World of Warcraft Classic przybędzie do nas 27 sierpnia, a ja muszę się na to przygotować.

Nie żartuję, czekają mnie bowiem godziny grindowania oraz farmienia ekwipunku, klniecie na czym świat stoi oraz narzekanie na rogali za to, że ”robią to od tyłu”. Trzeba zatem przygotować się odpowiednio do zarywania nocek.

Warto dodać, że przed premierą, WoW Classic będzie miał swoją betę, która rozpocznie się dla wybrańców już dzisiaj. Kto nie otrzyma zaproszenia, będzie musiał poczekać na stress testy. Te zaplanowano na 22-23 maja, 19-20 czerwca oraz 18-19 lipca. Nie wiem czy jest sens brać w nich udział, jeśli jest ktoś zadeklarowany do zabawy w klasycznego World of Warcraft.

Ciekawszą informacją jest to, że 13 sierpnia ruszy możliwość tworzenia postaci oraz rezerwowania nicków. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której ktoś zajmie nasz pseudonim.

Równocześnie świętować będziemy 15 lat z World of Warcraft oraz 25 lat z uniwersum Warcraft. Z okazji tej pierwszej rocznicy, król MMORPG zaoferuje możliwość zdobycia unikalnego wierzchowca, wzorowanego na Deathwingu. Nie podano szczegółów wyzwania, ale wiemy już, że przyjdzie nam się mierzyć z co bardziej wymagającymi bossami, aby otrzymać mounta. Czyżby czekało nas ponowne spotkanie z Illidanem, czy Lich Kingiem? Czemu nie! Wiemy, że Kael’Thas powróci. Ponownie…

Osoby nie mające czasu na rajdowanie będą mogły zdobyć peta, Lil’ Nefariana. A tak poza tym, to można zamówić specjalną edycje World of Warcraft z okazji 15-lecia gry. Oficjalnie zadebiutuje ona w październiku, ale można już składać pre-ordery. Znaczy, można było, bo całość została wyprzedana. Cena? Niecałe 100 dolarów. Zawartość? Dostępna poniżej.

Ze swojej strony zapytam, z kim widzę się na serwerach World of Warcraft Classic? Poza tym, Przymierze, czy Horda?:)

[Źródło: WoWHead]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze