Wojna Krwi i Homecoming w październiku

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 19 Wrzesień 2018
  • Komentuj 4

Pewnie wszyscy już wiecie, że zapowiadana do Gwinta kampania fabularna, Wojna Krwi, rozrosła się tak bardzo, że urosła do miana samodzielnej gry, prawda? Nie będzie zatem dla Was żadnym zaskoczeniem, że deweloperzy w końcu ogłosili jej premierę.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, wraz z aktualizacją Homecoming, zadebiutuje w wersji na komputery PC 23 października na platformie GOG. Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Jak możemy wyczytać: ”Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii, która stojąc w obliczu wrogiej inwazji jest zmuszona wrócić na wojenną ścieżkę prowadzącą ją ku zemście i zagładzie”.

Ja większej zachęty nie potrzebuję, aby sprawdzić co Redzi tym razem dla nas przygotowali. Zwłaszcza, że równocześnie zapowiedzieli Homecoming do Gwinta, na co chyba nie tylko ja czekałem. Nie jestem fanem karcianek, a od Hearthstone’a dostaję czkawki, tak w ten tytuł pogrywałem od czasu do czasu.

”Akces. Haaa! I co? Nikt nie gwintuje? Dudy w miech, synkowie?”

[Źródło: PlayGwent]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze